Instalace FreMEn Exploreru - Android

  1. V internetovém prohlížeči najdi webovou stránku https://chronorobotics.fel.cvut.cz/ .

  2. V nově otevřeném okně klikni v dolní části stránky na „APK KE STAŽENÍ NA ANDROID" a potvrď tlačítkem „Stažením souhlasím s výše uvedenými podmínkami užívání“. V případě, že prohlížeč na stahování nereaguje, je možné, že máš v nastavení zakázáno stahovat z neznámých zdrojů. Toto nastavení je nutné změnit a stahování povolit. (Nezapomeň si po instalaci obnovit původní nastavení.)

  3. Po stažení klikni na „Otevřít“.

    V případě, že v telefonu svého zařízení nemáš povolenou instalaci aplikací z neznámých zdrojů, musíš instalaci povolit v nastavení.

  1. Potvrď instalaci aplikace kliknutím na tlačítko „Instalovat“.
  1. Aplikace je nainstalována – zástupce by se ti měl objevit na ploše telefonu. V opačném případě zkus najít aplikaci v seznamu všech nainstalovaných aplikací.

V případě, že máš nainstalovaný antivirový program, je velmi pravděpodobné, že bude aplikace FreMEn Explorer označena jako podezřelá. Je to z toho důvodu, že je stažena pomocí třetí strany nikoliv oficiální cestou. V případě, že věříte vědcům z ČVUT můžete tuto zprávu ignorovat.

  1. Za případná doplnění či poopravení tohoto návodu budeme velmi rádi. Návrhy nám můžete psát na info@chronorobotics.tk
  2. Aplikace pro stažení oficiální cestou přes Google Play nebo App Store čekají na schválení. Zatím je možné mít aplikaci pouze pro Android výše zmíněnou cestou.